Home
Historiek
Tuchtcommissie
Schorsingen
Bestuur
Reglement
Kalender
Reeks 1
Reeks 2
Beker
Sponsors
Ploegen
Reeks 1
Reeks 2
Links
Deelnemen


Klassement Reeks 2 - 2022-2023

Gesp. W G V DV DT DS PTN
1. Annie-Trans 26 20 1 5 174 104 70 41
2. De Sporthalle 26 17 4 5 159 100 59 38
3. De Blauwers 26 16 2 8 110 66 44 34
4. FC Commerce 26 16 1 9 160 104 56 33
5. ZVC Nio Living 26 15 3 8 109 70 39 33
6. FC Rechtendeure 26 15 2 9 112 85 27 32
7. ZVC Skwadra 26 13 3 10 109 86 23 29
8. 't Projekt 26 14 0 12 125 108 17 28
9. FC De Bearn 26 11 4 11 149 127 22 26
10. De Fistons 26 11 2 13 102 102 0 24
11. ZVC De Keikopschotters 26 10 3 13 97 103 -6 23
12. De Sterresjotters 26 7 2 17 100 149 -49 16
13. ZVC Poging 6 26 3 1 22 56 164 -108 7
14. De Hoppeshotters 26 0 0 26 32 233 -201 0

Kalender Reeks 2 - 2022-2023

Ma 5/09/2022 19u30 NZ De Sporthalle  -  ZVC Nio Living : 3-0
Ma 5/09/2022 18u45 OZ De Fistons  -  ZVC De Keikopschotters : 1-3
Ma 5/09/2022 20u45 OZ De Blauwers  -  ZVC Skwadra : 2-0
Di 6/09/2022 21u00 NZ 't Projekt  -  Annie-Trans : 5-9
Do 8/09/2022 19u30 OZ FC De Bearn  -  FC Rechtendeure : 5-6
Do 8/09/2022 18u30 NZ FC Commerce  -  De Sterresjotters : 11-5
Do 8/09/2022 20u30 NZ ZVC Poging 6  -  De Hoppeshotters : 5-0
Ma 12/09/2022 18u30 NZ De Hoppeshotters  -  't Projekt : 1-10
Ma 12/09/2022 19u45 OZ ZVC De Keikopschotters  -  De Sporthalle : 5-5
Ma 12/09/2022 20u45 OZ Annie-Trans  -  FC De Bearn : 4-3
Di 13/09/2022 21u00 NZ ZVC Nio Living  -  De Blauwers : 5-2
Do 15/09/2022 19u30 OZ ZVC Skwadra  -  ZVC Poging 6 : 6-1
Do 15/09/2022 19u30 NZ De Sterresjotters  -  De Fistons : 0-5
Do 15/09/2022 21u30 NZ FC Rechtendeure  -  FC Commerce : 7-1
Ma 19/09/2022 18u30 NZ De Blauwers  -  ZVC De Keikopschotters : 1-0
Ma 19/09/2022 18u45 OZ FC De Bearn  -  De Hoppeshotters : 11-3
Di 20/09/2022 20u00 NZ De Sporthalle  -  De Sterresjotters : 5-2
Di 20/09/2022 21u00 NZ De Fistons  -  FC Rechtendeure : 0-6
Do 22/09/2022 18u30 OZ ZVC Skwadra  -  ZVC Nio Living : 1-2
Do 22/09/2022 19u30 OZ FC Commerce  -  Annie-Trans : 4-7
Do 22/09/2022 19u30 NZ ZVC Poging 6  -  't Projekt : 3-1
Ma 26/09/2022 19u30 NZ De Sterresjotters  -  De Blauwers : 6-3
Ma 26/09/2022 20u45 OZ De Hoppeshotters  -  FC Commerce : 0-16
Di 27/09/2022 20u00 NZ ZVC De Keikopschotters  -  ZVC Skwadra : 3-3
Do 29/09/2022 18u30 OZ Annie-Trans  -  De Fistons : 4-7
Do 29/09/2022 19u30 OZ FC Rechtendeure  -  De Sporthalle : 6-3
Do 29/09/2022 19u30 NZ 't Projekt  -  FC De Bearn : 4-3
Do 29/09/2022 20u30 NZ ZVC Nio Living  -  ZVC Poging 6 : 3-1
Ma 3/10/2022 18u30 NZ ZVC Poging 6  -  FC De Bearn : 1-4
Ma 3/10/2022 18u45 OZ FC Commerce  -  't Projekt : 2-5
Ma 3/10/2022 19u45 OZ De Sporthalle  -  Annie-Trans : 3-12
Do 6/10/2022 18u30 OZ De Blauwers  -  FC Rechtendeure : 6-3
Do 6/10/2022 18u30 NZ ZVC Skwadra  -  De Sterresjotters : 6-2
Do 6/10/2022 19u30 NZ De Fistons  -  De Hoppeshotters : 10-1
Do 6/10/2022 21u30 NZ ZVC Nio Living  -  ZVC De Keikopschotters : 4-1
Ma 10/10/2022 19u30 NZ 't Projekt  -  De Fistons : 2-3
Ma 10/10/2022 19u45 OZ Annie-Trans  -  De Blauwers : 3-4
Ma 10/10/2022 20u45 OZ De Sterresjotters  -  ZVC Nio Living : 1-3
Do 13/10/2022 18u30 OZ FC De Bearn  -  FC Commerce : 7-5
Do 13/10/2022 18u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  ZVC Poging 6 : 7-1
Do 13/10/2022 21u30 NZ FC Rechtendeure  -  ZVC Skwadra : 6-2
Ma 17/10/2022 19u30 NZ ZVC Skwadra  -  Annie-Trans : 6-5
Ma 17/10/2022 18u45 OZ ZVC De Keikopschotters  -  De Sterresjotters : 5-3
Di 18/10/2022 20u00 NZ De Blauwers  -  De Hoppeshotters : 13-0
Do 20/10/2022 19u30 OZ ZVC Nio Living  -  FC Rechtendeure : 2-1
Do 20/10/2022 18u30 NZ De Sporthalle  -  't Projekt : 7-3
Do 20/10/2022 20u30 NZ ZVC Poging 6  -  FC Commerce : 1-9
Do 20/10/2022 21u30 NZ De Fistons  -  FC De Bearn : 3-2
Ma 24/10/2022 19u30 NZ FC De Bearn  -  De Sporthalle : 1-7
Ma 24/10/2022 19u45 OZ De Hoppeshotters  -  ZVC Skwadra : 1-5
Ma 24/10/2022 20u45 OZ 't Projekt  -  De Blauwers : 0-5
Di 25/10/2022 21u00 NZ Annie-Trans  -  ZVC Nio Living : 4-2
Do 27/10/2022 19u30 OZ De Sterresjotters  -  ZVC Poging 6 : 5-2
Do 27/10/2022 19u30 NZ FC Rechtendeure  -  ZVC De Keikopschotters : 2-4
Do 27/10/2022 21u30 NZ FC Commerce  -  De Fistons : 5-3
Ma 14/11/2022 18u30 NZ ZVC Nio Living  -  De Hoppeshotters : 10-0
Ma 14/11/2022 19u30 NZ De Blauwers  -  FC De Bearn : 2-4
Ma 14/11/2022 20u45 OZ ZVC Poging 6  -  De Fistons : 2-7
Di 15/11/2022 20u00 NZ De Sporthalle  -  FC Commerce : 5-5
Do 17/11/2022 18u30 OZ De Sterresjotters  -  FC Rechtendeure : 2-8
Do 17/11/2022 18u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  Annie-Trans : 10-0 (ff)
Do 17/11/2022 20u30 NZ ZVC Skwadra  -  't Projekt : 3-6
Ma 21/11/2022 18u45 OZ FC De Bearn  -  ZVC Skwadra : 4-8
Ma 21/11/2022 19u45 OZ De Hoppeshotters  -  ZVC De Keikopschotters : 2-6
Do 24/11/2022 18u30 OZ FC Commerce  -  De Blauwers : 6-4
Do 24/11/2022 19u30 OZ De Fistons  -  De Sporthalle : 3-7
Do 24/11/2022 19u30 NZ FC Rechtendeure  -  ZVC Poging 6 : 6-4
Do 24/11/2022 20u30 NZ Annie-Trans  -  De Sterresjotters : 10-3
Ma 28/11/2022 18u45 OZ De Hoppeshotters  -  FC Rechtendeure : 5-6
Ma 28/11/2022 19u45 OZ 't Projekt  -  De Sterresjotters : 4-5
Ma 28/11/2022 20u45 OZ De Sporthalle  -  De Blauwers : 4-4
Do 1/12/2022 18u30 NZ FC De Bearn  -  ZVC De Keikopschotters : 9-4
Do 1/12/2022 19u30 NZ FC Commerce  -  ZVC Nio Living : 4-3
Do 1/12/2022 20u30 NZ ZVC Poging 6  -  Annie-Trans : 2-6
Do 1/12/2022 21u30 NZ De Fistons  -  ZVC Skwadra : 2-3
Ma 5/12/2022 19u30 NZ ZVC Poging 6  -  De Sporthalle : 2-6
Ma 5/12/2022 19u45 OZ De Blauwers  -  De Fistons : 4-1
Ma 5/12/2022 20u45 OZ ZVC Nio Living  -  FC De Bearn : 3-3
Di 6/12/2022 21u00 NZ ZVC De Keikopschotters  -  't Projekt : 8-5
Do 8/12/2022 18u30 NZ ZVC Skwadra  -  FC Commerce : 4-6
Do 8/12/2022 19u30 NZ De Sterresjotters  -  De Hoppeshotters : 3-1
Do 8/12/2022 21u30 NZ FC Rechtendeure  -  Annie-Trans : 3-7
Ma 19/12/2022 19u30 NZ FC Rechtendeure  -  FC De Bearn : 3-10
Ma 19/12/2022 20u45 OZ ZVC De Keikopschotters  -  De Fistons : 2-5
Di 20/12/2022 20u00 NZ Annie-Trans  -  't Projekt : 7-5
Do 22/12/2022 18u30 OZ De Hoppeshotters  -  ZVC Poging 6 : 2-3
Do 22/12/2022 18u30 NZ ZVC Nio Living  -  De Sporthalle : 1-4
Do 22/12/2022 19u30 NZ ZVC Skwadra  -  De Blauwers : 0-7
Do 22/12/2022 21u30 NZ De Sterresjotters  -  FC Commerce : 3-7
Di 27/12/2022 20u00 NZ ZVC Nio Living  -  De Fistons : 7-2
Di 27/12/2022 21u00 NZ Annie-Trans  -  De Hoppeshotters : 17-2
Do 29/12/2022 18u30 OZ FC Rechtendeure  -  't Projekt : 4-5
Do 29/12/2022 19u30 OZ De Blauwers  -  ZVC Poging 6 : 4-2
Do 29/12/2022 18u30 NZ ZVC Skwadra  -  De Sporthalle : 4-3
Do 29/12/2022 19u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  FC Commerce : 2-7
Do 29/12/2022 20u30 NZ De Sterresjotters  -  FC De Bearn : 6-7
Ma 9/01/2023 18u30 NZ FC Commerce  -  FC Rechtendeure : 4-3
Ma 9/01/2023 18u45 OZ De Blauwers  -  ZVC Nio Living : 5-4
Ma 9/01/2023 20u45 OZ De Sporthalle  -  ZVC De Keikopschotters : 5-3
Ma 10/01/2022 20u00 NZ FC De Bearn  -  Annie-Trans : 3-4
Do 12/01/2023 19u30 OZ 't Projekt  -  De Hoppeshotters : 7-2
Do 12/01/2023 18u30 NZ De Fistons  -  De Sterresjotters : 4-5
Do 12/01/2023 19u30 NZ ZVC Poging 6  -  ZVC Skwadra : 2-4
Ma 30/01/2023 18u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  De Blauwers : 6-3
Ma 30/01/2023 18u45 OZ 't Projekt  -  ZVC Poging 6 : 9-1
Ma 30/01/2023 20u45 OZ FC Rechtendeure  -  De Fistons : 4-3
Di 31/01/2023 20u00 NZ Annie-Trans  -  FC Commerce : 5-8
Do 2/02/2023 19u30 OZ De Sterresjotters  -  De Sporthalle : 4-6
Do 2/02/2023 18u30 NZ ZVC Nio Living  -  ZVC Skwadra : 6-2
Do 2/02/2023 21u30 NZ De Hoppeshotters  -  FC De Bearn : 2-9
Ma 6/02/2023 19u30 NZ De Fistons  -  Annie-Trans : 5-5
Ma 6/02/2023 19u45 OZ ZVC Skwadra  -  ZVC De Keikopschotters : 4-1
Di 7/02/2023 20u00 NZ De Sporthalle  -  FC Rechtendeure : 3-3
Do 9/02/2023 18u30 OZ FC Commerce  -  De Hoppeshotters : 8-0
Do 9/02/2023 19u30 OZ De Blauwers  -  De Sterresjotters : 7-1
Do 9/02/2023 19u30 NZ ZVC Poging 6  -  ZVC Nio Living : 5-5
Do 9/02/2023 20u30 NZ FC De Bearn  -  't Projekt : 6-7
Ma 13/02/2023 18u30 NZ Annie-Trans  -  De Sporthalle : 9-4
Ma 13/02/2023 18u45 OZ ZVC De Keikopschotters  -  ZVC Nio Living : 2-6
Ma 13/02/2023 20u45 OZ 't Projekt  -  FC Commerce : 6-5
Di 14/02/2023 20u00 NZ FC Rechtendeure  -  De Blauwers : 3-4
Di 14/02/2023 21u00 NZ De Sterresjotters  -  ZVC Skwadra : 0-5
Do 16/02/2023 18u30 OZ FC De Bearn  -  ZVC Poging 6 : 10-2
Do 16/02/2023 18u30 NZ De Hoppeshotters  -  De Fistons : 0-5
Ma 20/02/2023 19u30 NZ De Sporthalle  -  De Hoppeshotters : 16-1
Ma 20/02/2023 18u45 OZ ZVC Skwadra  -  FC Rechtendeure : 3-3
Do 23/02/2023 18u30 OZ De Fistons  -  't Projekt : 2-11
Do 23/02/2023 19u30 OZ ZVC Nio Living  -  De Sterresjotters : 7-2
Do 23/02/2023 19u30 NZ De Blauwers  -  Annie-Trans : 4-6
Ma 27/02/2023 19u30 NZ FC Rechtendeure  -  ZVC Nio Living : 4-2
Ma 27/02/2023 19u45 OZ FC Commerce  -  ZVC Poging 6 : 16-4
Ma 27/02/2023 20u45 OZ FC De Bearn  -  De Fistons : 6-4
Do 2/03/2023 18u30 NZ De Sterresjotters  -  ZVC De Keikopschotters : 5-5
Do 2/03/2023 20u30 NZ De Hoppeshotters  -  De Blauwers : 0-9
Do 2/03/2023 21u30 NZ 't Projekt  -  De Sporthalle : 6-4
Do 9/03/2023 18u30 OZ De Hoppeshotters  -  De Sporthalle : 2-11
Do 9/03/2023 19u30 OZ 't Projekt  -  ZVC Nio Living : 3-7
Do 9/03/2023 18u30 NZ ZVC Poging 6  -  ZVC De Keikopschotters : 1-4
Do 9/03/2023 19u30 NZ FC Commerce  -  FC De Bearn : 8-6
Do 9/03/2023 20u30 NZ Annie-Trans  -  ZVC Skwadra : 7-6
Ma 13/03/2023 19u30 NZ De Fistons  -  FC Commerce : 7-6
Ma 13/03/2023 18u45 OZ ZVC Poging 6  -  De Sterresjotters : 4-7
Ma 13/03/2023 19u45 OZ De Sporthalle  -  FC De Bearn : 18-7
Di 14/03/2023 20u00 NZ ZVC Nio Living  -  Annie-Trans : 2-8
Do 16/03/2023 19u30 OZ De Blauwers  -  't Projekt : 2-1
Do 16/03/2023 19u30 NZ ZVC Skwadra  -  De Hoppeshotters : 10-1
Do 16/03/2023 20u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  FC Rechtendeure : 1-4
Ma 20/03/2023 18u30 NZ FC Commerce  -  De Sporthalle : 3-4
Ma 20/03/2023 18u45 OZ De Fistons  -  ZVC Poging 6 : 6-2
Ma 20/03/2023 20u45 OZ Annie-Trans  -  ZVC De Keikopschotters : 9-4
Di 21/03/2023 21u00 NZ 't Projekt  -  ZVC Skwadra : 0-7
Do 23/03/2023 18u30 OZ FC De Bearn  -  De Blauwers : 3-3
Do 23/03/2023 18u30 NZ FC Rechtendeure  -  De Sterresjotters : 4-2
Do 23/03/2023 21u30 NZ De Hoppeshotters  -  ZVC Nio Living : 1-13
Ma 27/03/2023 18u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  De Hoppeshotters : 5-0
Ma 27/03/2023 19u30 NZ De Sporthalle  -  De Fistons : 9-7
Ma 27/03/2023 18u45 OZ ZVC Nio Living  -  't Projekt : 2-4
Ma 27/03/2023 19u45 OZ De Sterresjotters  -  Annie-Trans : 3-9
Ma 27/03/2023 20u45 OZ ZVC Skwadra  -  FC De Bearn : 5-5
Di 28/03/2023 20u00 NZ De Blauwers  -  FC Commerce : 1-2
Di 28/03/2023 21u00 NZ ZVC Poging 6  -  FC Rechtendeure : 1-4
Ma 17/04/2023 19u30 NZ De Fistons  -  De Blauwers : 2-3
Ma 17/04/2023 19u45 OZ FC De Bearn  -  ZVC Nio Living : 3-4
Di 18/04/2023 21u00 NZ FC Commerce  -  ZVC Skwadra : 2-4
Do 20/04/2023 18u30 OZ 't Projekt  -  ZVC De Keikopschotters : 2-1
Do 20/04/2023 18u30 NZ De Hoppeshotters  -  De Sterresjotters : 1-13
Do 20/04/2023 19u30 NZ De Sporthalle  -  ZVC Poging 6 : 9-2
Do 20/04/2023 20u30 NZ Annie-Trans  -  FC Rechtendeure : 3-1
Do 27/04/2023 18u30 OZ De Blauwers  -  De Sporthalle : 2-4
Do 27/04/2023 19u30 OZ Annie-Trans  -  ZVC Poging 6 : 9-2
Do 27/04/2023 18u30 NZ ZVC Nio Living  -  FC Commerce : 6-4
Do 27/04/2023 19u30 NZ ZVC Skwadra  -  De Fistons : 3-5
Do 27/04/2023 20u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  FC De Bearn : 3-10
Do 27/04/2023 21u30 NZ De Sterresjotters  -  't Projekt : 4-12
Di 2/05/2023 21u00 NZ FC Rechtendeure  -  De Hoppeshotters : 7-1
Do 4/05/2023 18u30 OZ FC Commerce  -  ZVC De Keikopschotters : 6-2
Do 4/05/2023 19u30 OZ De Sporthalle  -  ZVC Skwadra : 4-3
Do 4/05/2023 20u30 NZ ZVC Poging 6  -  De Blauwers : 0-5
Do 4/05/2023 21u30 NZ De Fistons  -  ZVC Nio Living : 0-0
Ma 8/05/2023 18u30 NZ De Hoppeshotters  -  Annie-Trans : 3-5
Ma 8/05/2023 19u30 NZ 't Projekt  -  FC Rechtendeure : 2-5
Ma 8/05/2023 18u45 OZ FC De Bearn  -  De Sterresjotters : 8-8

Reeks 1
1. De Kosmonauten 15 39
2. ZVC Bouwwerken Turcq 15 32
3. Les Pillipoches 15 32
4. Sint Sixtus 15 28
5. ZVC Team Account 15 25
Volledige stand »
Reeks 2
1. #8972 17 48
2. FC Commerce 17 37
3. FC De Beirn 16 33
4. ZVC Nio Living 16 28
5. BV Service 16 27
Volledige stand »