Home
Historiek
Tuchtcommissie
Schorsingen
Bestuur
Reglement
Kalender
Reeks 1
Reeks 2
Beker
Sponsors
Ploegen
Reeks 1
Reeks 2
Links
Deelnemen


Kalender Reeks 2

Ma 11/09/2023 18u30 N.Z Blue Pearl  -  #8972 : 2-16
Ma 11/09/2023 18u45 O.Z De Fistons  -  BV Service : 4-7
Ma 11/09/2023 19u45 O.Z De Hoppeshotters  -  De Sterresjotters : 6-7
Di 12/09/2023 21u00 N.Z ZVC Poging 7  -  FC De Beirn : 1-5
Do 14/09/2023 18u30 O.Z ZVC Skwadra  -  ZVC De Keikopschotters : 0-2
Do 14/09/2023 18u30 N.Z De Blauwers  -  FC Commerce : 1-6
Do 14/09/2023 20u30 N.Z 't Projekt  -  FC Rechtendeure : 5-5
Ma 18/09/2023 19u30 N.Z FC De Beirn  -  ZVC Skwadra : 3-2
Ma 18/09/2023 20u45 O.Z #8972  -  De Hoppeshotters : 19-3
Di 19/09/2023 20u00 N.Z FC Rechtendeure  -  De Blauwers : 6-3
Do 21/09/2023 19u30 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  ZVC Poging 7 : 4-3
Do 21/09/2023 18u30 N.Z De Sterresjotters  -  ZVC Nio Living : 5-3
Do 21/09/2023 20u30 N.Z BV Service  -  Blue Pearl : 1-1
Do 21/09/2023 21u30 N.Z FC Commerce  -  De Fistons : 7-4
Ma 25/09/2023 19u30 N.Z Blue Pearl  -  FC Rechtendeure : 3-1
Ma 25/09/2023 18u45 O.Z ZVC Poging 7  -  De Sterresjotters : 0-4
Di 26/09/2023 21u00 N.Z 't Projekt  -  ZVC De Keikopschotters : 8-0
Do 28/09/2023 18u30 O.Z BV Service  -  FC Commerce : 3-0
Do 28/09/2023 19u30 N.Z De Blauwers  -  FC De Beirn : 3-9
Do 28/09/2023 20u30 N.Z De Hoppeshotters  -  ZVC Nio Living : 0-10
Do 28/09/2023 21u30 N.Z ZVC Skwadra  -  #8972 : 1-3
Ma 2/10/2023 18u45 O.Z ZVC Nio Living  -  't Projekt : 2-4
Ma 2/10/2023 20u45 O.Z De Sterresjotters  -  ZVC Skwadra : 4-4
Di 3/10/2023 21u00 N.Z De Hoppeshotters  -  Blue Pearl : 3-7
Do 5/10/2023 18u30 O.Z #8972  -  De Fistons : 9-3
Do 5/10/2023 18u30 N.Z FC Rechtendeure  -  ZVC Poging 7 : 3-3
Do 5/10/2023 19u30 N.Z ZVC De Keikopschotters  -  FC Commerce : 3-4
Do 5/10/2023 21u30 N.Z FC De Beirn  -  BV Service : 5-6
Ma 9/10/2023 18u30 N.Z Blue Pearl  -  't Projekt : 4-7
Ma 9/10/2023 18u45 O.Z FC Commerce  -  #8972 : 4-12
Ma 9/10/2023 20u45 O.Z ZVC Poging 7  -  ZVC Nio Living : 1-4
Di 10/10/2023 20u00 N.Z FC De Beirn  -  ZVC De Keikopschotters : 8-3
Do 12/10/2023 19u30 O.Z De Fistons  -  FC Rechtendeure : 2-6
Do 12/10/2023 18u30 N.Z ZVC Skwadra  -  De Hoppeshotters : 7-2
Do 12/10/2023 21u30 N.Z De Blauwers  -  De Sterresjotters : 8-1
Ma 16/10/2023 19u30 N.Z De Sterresjotters  -  BV Service : 2-3
Ma 16/10/2023 19u45 O.Z #8972  -  ZVC De Keikopschotters : 3-0
Ma 16/10/2023 20u45 O.Z FC Rechtendeure  -  FC Commerce : 4-4
Di 17/10/2023 20u00 N.Z Blue Pearl  -  ZVC Poging 7 : 7-8
Do 19/10/2023 19u30 O.Z De Hoppeshotters  -  De Fistons : 5-12
Do 19/10/2023 18u30 N.Z 't Projekt  -  De Blauwers : 1-2
Do 19/10/2023 19u30 N.Z ZVC Nio Living  -  ZVC Skwadra : 4-5
Ma 23/10/2023 18u30 N.Z FC De Beirn  -  De Fistons : 12-1
Ma 23/10/2023 19u30 N.Z #8972  -  De Blauwers : 4-3
Ma 23/10/2023 18u45 O.Z FC Rechtendeure  -  ZVC Skwadra : 1-3
Ma 23/10/2023 20u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  BV Service : 1-1
Do 26/10/2023 19u30 O.Z De Sterresjotters  -  't Projekt : 5-8
Do 26/10/2023 18u30 N.Z De Hoppeshotters  -  ZVC Poging 7 : 0-4
Do 26/10/2023 21u30 N.Z ZVC Nio Living  -  Blue Pearl : 5-5
Ma 13/11/2023 19u30 N.Z De Fistons  -  ZVC De Keikopschotters : 1-6
Ma 13/11/2023 19u45 O.Z Blue Pearl  -  De Sterresjotters : 8-4
Di 14/11/2023 20u00 N.Z ZVC Poging 7  -  #8972 : 1-9
Do 16/11/2023 18u30 O.Z De Blauwers  -  ZVC Nio Living : 5-2
Do 16/11/2023 19u30 O.Z BV Service  -  FC Rechtendeure : 0-2
Do 16/11/2023 18u30 N.Z 't Projekt  -  De Hoppeshotters : 11-0
Do 16/11/2023 19u30 N.Z FC Commerce  -  FC De Beirn : 6-4
Ma 20/11/2023 18u30 N.Z De Fistons  -  ZVC Nio Living : 6-9
Ma 20/11/2023 18u45 O.Z ZVC Skwadra  -  Blue Pearl : 0-2
Ma 20/11/2023 19u45 O.Z De Blauwers  -  De Hoppeshotters : 5-2
Di 21/11/2023 21u00 N.Z BV Service  -  #8972 : 1-4
Do 23/11/2023 18u30 O.Z FC De Beirn  -  FC Rechtendeure : 2-5
Do 23/11/2023 20u30 N.Z FC Commerce  -  De Sterresjotters : 4-6
Do 23/11/2023 21u30 N.Z ZVC Poging 7  -  't Projekt : 1-2
Ma 27/11/2023 19u30 N.Z ZVC Nio Living  -  ZVC De Keikopschotters : 6-2
Ma 27/11/2023 18u45 O.Z #8972  -  FC De Beirn : 10-1
Ma 27/11/2023 19u45 O.Z Blue Pearl  -  FC Commerce : 4-5
Di 28/11/2023 21u00 N.Z De Sterresjotters  -  De Fistons : 6-3
Do 30/11/2023 19u30 O.Z 't Projekt  -  ZVC Skwadra : 3-0
Do 30/11/2023 19u30 N.Z De Hoppeshotters  -  BV Service : 1-7
Do 30/11/2023 20u30 N.Z ZVC Poging 7  -  De Blauwers : 1-3
Ma 4/12/2023 18u30 N.Z De Fistons  -  ZVC Poging 7 : 6-3
Ma 4/12/2023 19u30 N.Z FC Commerce  -  't Projekt : 6-3
Ma 4/12/2023 18u45 O.Z FC Rechtendeure  -  De Hoppeshotters : 3-2
Di 5/12/2023 20u00 N.Z BV Service  -  ZVC Skwadra : 3-1
Do 7/12/2023 19u30 O.Z FC De Beirn  -  ZVC Nio Living : 10-2
Do 7/12/2023 20u30 N.Z ZVC De Keikopschotters  -  De Blauwers : 5-2
Do 7/12/2023 21u30 N.Z #8972  -  De Sterresjotters : 10-1
Ma 11/12/2023 18u30 N.Z BV Service  -  ZVC Nio Living : 3-4
Ma 11/12/2023 19u30 N.Z FC Commerce  -  De Hoppeshotters : 6-1
Ma 11/12/2023 18u45 O.Z FC De Beirn  -  De Sterresjotters : 7-1
Ma 11/12/2023 19u45 O.Z De Fistons  -  't Projekt : 4-6
Ma 11/12/2023 20u45 O.Z De Blauwers  -  Blue Pearl : 4-0
Do 14/12/2023 18u30 O.Z ZVC Skwadra  -  ZVC Poging 7 : 1-5
Do 14/12/2023 19u30 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  FC Rechtendeure : 5-5
Ma 18/12/2023 18u30 N.Z De Sterresjotters  -  ZVC De Keikopschotters : 4-6
Ma 18/12/2023 19u30 N.Z De Hoppeshotters  -  FC De Beirn : 0-14
Ma 18/12/2023 18u45 O.Z 't Projekt  -  BV Service : 4-5
Ma 18/12/2023 19u45 O.Z FC Rechtendeure  -  #8972 : 1-4
Ma 18/12/2023 20u45 O.Z Blue Pearl  -  De Fistons : 3-2
Di 19/12/2023 20u00 N.Z ZVC Nio Living  -  FC Commerce : 3-9
Di 19/12/2023 21u00 N.Z ZVC Skwadra  -  De Blauwers : 6-2
Ma 22/01/2024 18u30 N.Z FC Rechtendeure  -  De Sterresjotters : 1-2
Ma 22/01/2024 19u30 N.Z BV Service  -  ZVC Poging 7 : 5-2
Ma 22/01/2024 18u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  Blue Pearl : 5-5
Ma 22/01/2024 19u45 O.Z FC Commerce  -  ZVC Skwadra : 3-2
Ma 22/01/2024 20u45 O.Z FC De Beirn  -  't Projekt : 6-4
Di 23/01/2024 20u00 N.Z De Fistons  -  De Blauwers : 6-2
Di 23/01/2024 21u00 N.Z #8972  -  ZVC Nio Living : 3-4
Ma 29/01/2024 19u30 N.Z 't Projekt  -  #8972 : 2-11
Ma 29/01/2024 19u45 O.Z De Blauwers  -  BV Service : 3-1
Ma 29/01/2024 20u45 O.Z ZVC Skwadra  -  De Fistons : 5-1
Di 30/01/2024 20u00 N.Z ZVC Poging 7  -  FC Commerce : 1-6
Di 30/01/2024 21u00 NZ De Hoppeshotters  -  ZVC De Keikopschotters : 1-9
Do 1/02/2024 20u30 N.Z Blue Pearl  -  FC De Beirn : 7-4
Do 1/02/2024 21u30 N.Z ZVC Nio Living  -  FC Rechtendeure : 5-0
Ma 5/02/2024 19u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  ZVC Skwadra : 0-8
Ma 5/02/2024 20u45 O.Z FC Commerce  -  De Blauwers : 6-2
Do 8/02/2024 18u30 O.Z FC Rechtendeure  -  't Projekt : 6-3
Do 8/02/2024 19u30 O.Z #8972  -  Blue Pearl : 9-6
Ma 25/03/2024 18u45 O.Z FC De Beirn  -  ZVC Poging 7 : 6-5
Do 8/02/2024 19u30 N.Z De Sterresjotters  -  De Hoppeshotters : 12-1
Do 8/02/2024 20u30 N.Z BV Service  -  De Fistons : 4-4
Di 26/03/2024 20u00 N.Z Blue Pearl  -  BV Service : 5-2
Ma 12/02/2024 19u30 N.Z ZVC Nio Living  -  De Sterresjotters : 4-2
Ma 12/02/2024 19u45 O.Z ZVC Poging 7  -  ZVC De Keikopschotters : 1-4
Di 13/02/2024 20u00 N.Z De Hoppeshotters  -  #8972 : 1-7
Di 13/02/2024 21u00 N.Z ZVC Skwadra  -  FC De Beirn : 3-6
Do 15/02/2024 19u30 O.Z De Fistons  -  FC Commerce : 11-7
Do 15/02/2024 21u30 N.Z De Blauwers  -  FC Rechtendeure : 5-4
Ma 19/02/2024 18u45 O.Z De Sterresjotters  -  ZVC Poging 7 : 3-5
Di 20/02/2024 21u00 N.Z FC Rechtendeure  -  Blue Pearl : 1-3
Do 22/02/2024 18u30 O.Z FC De Beirn  -  De Blauwers : 12-4
Do 22/02/2024 19u30 O.Z #8972  -  ZVC Skwadra : 8-2
Do 22/02/2024 18u30 N.Z FC Commerce  -  BV Service : 7-2
Do 22/02/2024 19u30 N.Z ZVC Nio Living  -  De Hoppeshotters : 12-3
Do 22/02/2024 21u30 N.Z ZVC De Keikopschotters  -  't Projekt : 4-4
Ma 26/02/2024 18u30 N.Z ZVC Skwadra  -  De Sterresjotters : 1-4
Ma 26/02/2024 18u45 O.Z FC Commerce  -  ZVC De Keikopschotters : 4-6
Ma 26/02/2024 19u45 O.Z BV Service  -  FC De Beirn : 3-6
Di 27/02/2024 20u00 N.Z 't Projekt  -  ZVC Nio Living : 3-6
Do 29/02/2024 18u30 O.Z De Fistons  -  #8972 : 1-9
Do 29/02/2024 18u30 N.Z Blue Pearl  -  De Hoppeshotters : 10-3
Do 29/02/2024 20u30 N.Z ZVC Poging 7  -  FC Rechtendeure : 3-0
Ma 4/03/2024 18u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  FC De Beirn : 4-2
Ma 4/03/2024 20u45 O.Z 't Projekt  -  Blue Pearl : 2-4
Do 7/03/2024 18u30 O.Z #8972  -  FC Commerce : 11-4
Do 7/03/2024 19u30 O.Z De Sterresjotters  -  De Blauwers : 2-4
Do 7/03/2024 19u30 N.Z De Hoppeshotters  -  ZVC Skwadra : 3-11
Do 7/03/2024 20u30 N.Z ZVC Nio Living  -  ZVC Poging 7 : 6-2
Do 7/03/2024 21u30 N.Z FC Rechtendeure  -  De Fistons : 4-5
Ma 11/03/2024 18u30 N.Z ZVC De Keikopschotters  -  #8972 : 1-9
Ma 11/03/2024 18u45 O.Z ZVC Skwadra  -  ZVC Nio Living : 6-2
Ma 11/03/2024 20u45 O.Z De Fistons  -  De Hoppeshotters : 12-0
Di 12/03/2024 20u00 N.Z BV Service  -  De Sterresjotters : 1-6
Di 12/03/2024 21u00 N.Z De Blauwers  -  't Projekt : 0-5
Do 14/03/2024 20u30 N.Z FC Commerce  -  FC Rechtendeure : 3-4
Do 14/03/2024 21u30 N.Z ZVC Poging 7  -  Blue Pearl : 2-5
Ma 18/03/2024 18u30 N.Z 't Projekt  -  De Sterresjotters : 6-5
Ma 18/03/2024 19u30 N.Z De Blauwers  -  #8972 : 1-3
Ma 18/03/2024 20u45 O.Z ZVC Skwadra  -  FC Rechtendeure : 3-3
Do 21/03/2024 18u30 O.Z ZVC Poging 7  -  De Hoppeshotters : 8-2
Do 21/03/2024 19u30 O.Z Blue Pearl  -  ZVC Nio Living : 8-3
Do 21/03/2024 19u30 N.Z BV Service  -  ZVC De Keikopschotters : 7-7
Do 21/03/2024 20u30 N.Z De Fistons  -  FC De Beirn : 5-9
Di 2/04/2024 20u00 N.Z De Sterresjotters  -  Blue Pearl : 2-8
Di 2/04/2024 21u00 N.Z #8972  -  ZVC Poging 7 : 6-3
Do 4/04/2024 18u30 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  De Fistons : 5-2
Do 4/04/2024 19u30 O.Z De Hoppeshotters  -  't Projekt : 0-11
Do 4/04/2024 19u30 N.Z ZVC Nio Living  -  De Blauwers : 4-6
Do 4/04/2024 20u30 N.Z FC Rechtendeure  -  BV Service : 2-3
Do 4/04/2024 21u30 N.Z FC De Beirn  -  FC Commerce : 10-4
Ma 8/04/2024 18u30 N.Z FC Rechtendeure  -  FC De Beirn : 4-4
Ma 8/04/2024 19u30 N.Z ZVC Nio Living  -  De Fistons : 4-3
Ma 8/04/2024 19u45 O.Z 't Projekt  -  ZVC Poging 7 : 2-2
Di 9/04/2024 21u00 N.Z De Sterresjotters  -  FC Commerce : 2-6
Do 11/04/2024 18u30 N.Z Blue Pearl  -  ZVC Skwadra : 0-10 (FF)
Do 11/04/2024 20u30 N.Z De Hoppeshotters  -  De Blauwers : 0-7
Do 11/04/2024 21u30 N.Z #8972  -  BV Service : 11-1
Ma 15/04/2024 18u30 N.Z BV Service  -  De Hoppeshotters : 8-0
Ma 15/04/2024 19u30 N.Z ZVC Skwadra  -  't Projekt : 2-3
Ma 15/04/2024 18u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  ZVC Nio Living : 2-3
Ma 15/04/2024 19u45 O.Z FC Commerce  -  Blue Pearl : 10-5
Ma 15/04/2024 20u45 O.Z De Blauwers  -  ZVC Poging 7 : 3-4
Di 16/04/2024 20u00 N.Z FC De Beirn  -  #8972 : 10-0 (FF)
Di 16/04/2024 21u00 N.Z De Fistons  -  De Sterresjotters : 6-1
Ma 22/04/2024 19u30 N.Z ZVC Poging 7  -  De Fistons : 4-3
Ma 22/04/2024 18u45 O.Z De Hoppeshotters  -  FC Rechtendeure : 2-6
Ma 22/04/2024 19u45 O.Z ZVC Nio Living  -  FC De Beirn : 7-6
Ma 22/04/2024 20u45 O.Z De Sterresjotters  -  #8972 : 7-8
Di 23/04/2024 20u00 N.Z 't Projekt  -  FC Commerce : 9-2
Do 25/04/2024 18u30 N.Z De Blauwers  -  ZVC De Keikopschotters : 3-4
Do 25/04/2024 21u30 N.Z ZVC Skwadra  -  BV Service : 3-1
Di 30/04/2024 20u00 N.Z Blue Pearl  -  De Blauwers : 0-10 (FF)
Di 30/04/2024 21u00 N.Z ZVC Nio Living  -  BV Service : 4-5
Do 2/05/2024 18u30 O.Z ZVC Poging 7  -  ZVC Skwadra : 3-3
Do 2/05/2024 19u30 O.Z De Sterresjotters  -  FC De Beirn : 14-4
Do 2/05/2024 19u30 N.Z FC Rechtendeure  -  ZVC De Keikopschotters : 2-2
Do 2/05/2024 20u30 N.Z 't Projekt  -  De Fistons : 4-3
Do 2/05/2024 21u30 N.Z De Hoppeshotters  -  FC Commerce : 4-14
Ma 6/05/2024 18u30 N.Z FC Commerce  -  ZVC Nio Living : 3-6
Ma 6/05/2024 19u30 N.Z BV Service  -  't Projekt : 2-3
Ma 6/05/2024 18u45 O.Z De Fistons  -  Blue Pearl : 6-1
Ma 6/05/2024 19u45 O.Z #8972  -  FC Rechtendeure : 4-3
Ma 6/05/2024 20u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  De Sterresjotters : 3-2
Di 7/05/2024 20u00 N.Z De Blauwers  -  ZVC Skwadra : 4-2
Di 7/05/2024 21u00 N.Z FC De Beirn  -  De Hoppeshotters : 14-1
Ma 13/05/2024 18u30 N.Z De Sterresjotters  -  FC Rechtendeure : 3-2
Ma 13/05/2024 18u45 O.Z 't Projekt  -  FC De Beirn : 5-6
Ma 13/05/2024 19u45 O.Z ZVC Poging 7  -  BV Service : 3-12
Ma 13/05/2024 20u45 O.Z Blue Pearl  -  ZVC De Keikopschotters : 7-2
Di 14/05/2024 21u00 N.Z ZVC Skwadra  -  FC Commerce : 4-5
Do 16/05/2024 20u30 N.Z ZVC Nio Living  -  #8972 : 2-4
Do 16/05/2024 21u30 N.Z De Blauwers  -  De Fistons : 3-2
Di 21/05/2024 20u00 N.Z #8972  -  't Projekt  
Di 21/05/2024 21u00 N.Z BV Service  -  De Blauwers  
Do 23/05/2024 18u30 O.Z FC De Beirn  -  Blue Pearl  
Do 23/05/2024 19u30 O.Z De Fistons  -  ZVC Skwadra  
Do 23/05/2024 18u30 N.Z FC Rechtendeure  -  ZVC Nio Living  
Do 23/05/2024 19u30 N.Z ZVC De Keikopschotters  -  De Hoppeshotters  
Do 23/05/2024 20u30 N.Z FC Commerce  -  ZVC Poging 7  


Reeks 1
1. De Kosmonauten 22 57
2. ZVC Bouwwerken Turcq 22 50
3. Les Pillipoches 22 43
4. Sint Sixtus 22 38
5. De Spitters 22 37
Volledige stand »
Reeks 2
1. #8972 27 75
2. FC De Beirn 27 55
3. FC Commerce 27 49
4. 't Projekt 27 48
5. ZVC Nio Living 27 46
Volledige stand »